Подарък за рожден ден: Нов рекорд

Шампионката по вдигане на тежести Айшегюл Чакър, постигна нов национален рекорд ...

999560

Шампионката по вдигане на тежести Айшегюл Чакър, постигна нов национален рекорд в 18-тите Средиземноморски игри, които продължават в Испания и се приемат за едни от най-популярните в света спортни мероприятия.

Националната спортистка от Айдън, спечели бронзов медал с 86 кг. в изхвърлянето и изтласка 114 кг. , с които стана новата шампионка на Средиземноморските игри по вдигане на тежести в категория до 58 кг при жените.

Айшегюл Чакър стана гордост на Турция и Айдън след Световното първенство на звездите  по вдигане на тежести през 2016 в град Пенанг, Малайзия. Тя напредва в спортната си кариера с горди стъпки като добавя към нея нови успехи и рекорди.

Национална спортистка Aйшегюл Чакър, въпреки това, че все още е на 19-годишна възраст, влезе с своите успешни постижения сред най-талантливите млади спортисти на Турция ...

Новият рекорд на Айшегюл Чакър в средиземноморските игри беше постигнат на 24 юни 2018 г. който съвпада с рождения й ден. Радостта на спортистката беше двойна, защото получи най-големия подарък, който може да получи на рождения си ден.