Böyle Bitmesin

Yapımcı

Atalay Taşdiken

Yönetmen

Emre Kabakuşak

Program Ekibi

Senaryo :Necati Şahin Müzik :ARİA Bora Ebeoğlu, Mustafa Cengiz Onural, Kamil Cenk Erdoğan, Ceyda Pireli Genel Koordinatör : Hasan Çetin Uygulayıcı Yapımcı : Yasin Taşdiken Görüntü Yönetmeni :Burak Demirdelen Sanat Yönetmeni : Hasan Doğan Cast Sorumlusu : Burcu Keskin Çakmak Basın Danışmanı :Sevda Turgut Sosyal Medya Sorumlusu : Emel Kurt

Oyuncular

Nergis Öztürk (Nisa ) Cemal Toktaş (Yusuf ) Yeliz Kuvancı (Nazlı ) Tomris İncer ( Hümeyra ) Kaan Çakır (Latif ) Adnan Biricik ( Cevdet) Ayşen İnci ( Meral ) Pınar Göktaş (Özlem ) Biğkem Karavus ( Ayşe ) Eray Berke Acar (Arif ) Doğa Karakaş (Fatih )


Konu :

“ölüm, gerçek bir ayrılık mıdır?” Nisa, hayatının en zor günlerini yaşamaktadır. Latif kalp krizi geçirmiş ve hastaneye kaldırılmış, Yazıcı ailesi darmadağın olmuştur. Latif, iyileşip evine dönebilecek midir? Aile Masası, ilk kez Nisa olmadan bir vakayı üstlenir. Karar vermekte zorlanan ekip, Nisa’nın nasıl bir yol izleyeceğini hesap ederek işe başlar. Yağmur, ölmüş olan kocası Yasin’in kendisinden boşanmak istediğini söyleyerek Aile Masasına başvurmuştur. Ekip bu travmatik vakayı polise devredecekken Nisa onlara uzaktan da olsa muazzam bir ders verir. Yağmur kocasıyla konuşmaya başlar ve o andan sonra olanlar olur. Ekip şaşkındır. Yağmur gerçekten kocasıyla mı konuşuyor? O mektuplarda ne yazıyor? Yağmur’un anne ve babası ne saklıyorlar? Gözyaşı, gerilim, korku ve tüyler ürperten sahnelerin yanı sıra en güçlü sevgi bağlarına şahit olacağımız Böyle Bitmesin, 62. Bölümü ile izleyenleri ekrana kilitleyecek. Kaan Urgancıoğlu, Türkü Turan, Sertaç Akkaya, Rahmi Dilligil ve Serpil Gül’ün konuk olduğu Böyle Bitmesin Cuma akşamı saat 19.55’te TRT1 ekranında.

Böyle Bitmesin,
Her Cuma TRT 1’de…