TRT Çocuk resmi internet sitesi

Türkiye'nin en çok izlenen çocuk kanalı

Kasaba, Yarışçı, Tilki, Pepee, Keloğlan, Anka, Cille, Rüzgar gülü

Canlı yayınlar, Canlı yayın yarışmaları, 23 Nisan, Çizgi filml,Çizgi sinema, Çocuk, Oyun

uye avatar      
 
Henüz üye olmadıysan
 
Kullanıcı Adı
Şifre
Bizi takip edin   Facebook'ta bize katılın Twitter'da bizi takip edin Dailymotion kanalımızı gezin
trt_cocuk_logo  
YARDIM

 

GENEL KURALLAR

Aşağıdaki metinde www.trtcocuk.com, TRT Çocuk olarak adlandırılacaktır.

TRT Çocuk; internet üzerinde gerçekleşen ve tv üzerinde takip edilen bir projedir. TRT Çocuk sitesine üye olursan, aşağıda yazılan kuralları kabul etmiş sayılırsın. TRT Çocuk, internet sayfası server'larının sürekli olarak hizmet vermesine çalışır. Ancak TRT Çocuk internet sitesi, server problemleri, yazılım hataları ya da önceden tahmin edilemeyen sebepler nedeniyle hizmet veremeyebilir. Bu gibi durumlardan olumsuz etkilenirsen; TRT Çocuk Yönetimi'nden, kaydının yaşanan sorundan önceki haline getirilmesini maalesef isteyemezsin. TRT Çocuk, uzun süre bilgisayar başında oturmanın ciddi sağlık sorunları yaratabileceğini sana hatırlatır. Bu uyarıyı dikkate almamak durumunda oluşabilecek rahatsızlıklardan TRT Çocuk internet sayfası sorumlu tutulamaz.

ÜYELİK

TRT Çocuk üyeliği, kullanıcının www.trtcocuk.com internet sitesine üye olarak geçerli bir e-mail adresi kaydetmesi ile başlar. TRT Çocuk internet sayfası üyeliğiyle TRT Çocuk internet sayfasına giriş yapılmaktadır. TRT Çocuk internet sayfası kurallarına uyma konusunda çok dikkatli olmalısın. TRT Çocuk Yönetimi, projenin kurallarına uymadığını düşündükleri kullanıcıların hesaplarını silme, dondurma hakkına sahiptir. Bir kaydın silinmesine TRT Çocuk yönetimi karar verir. Üyelik, başka kişi veya kişilere devredilemez.

İÇERİK

Kullanıcıların, TRT Çocuk internet sayfasına kayıt olurken kullandıkları isimlerin, resimlerin,yazıların veya her türlü içeriğin sorumluluğu kendilerine aittir. TRT Çocuk, kullanıcıların seçtiği içerikten sorumlu değildir. Çok dikkat edilmesi gereken bir nokta da şu ki; TRT Çocuk Yönetimi, anayasa ve toplumun genel ahlak kurallarına aykırı kullanıcı ismi belirleyen, resim kullanan veya yazı yazan kullanıcıların üyeliklerini dondurabilir ya da silebilir.

KURALLAR

TRT Çocuk internet sayfasının kuralları, kayıt yapmış tüm kullanıcıları kapsar ve tüm kullanıcılar bu kurallara uymak zorundadır. Kurallara uymayan kullanıcılar TRT Çocuk Yönetimi'nin getireceği yaptırımları kabul etmiş olur. Gerekli ön şartlara sahip olan internet kullanıcıları, www.trtcocuk.com web sitesi üzerinden yapacakları yeni kullanıcı kaydıyla internet sayfasına katılma hakkı kazanırlar. Kullanıcılar, TRT Çocuk internet sayfası için kullandıkları,gönderdikleri yazılı ve görsel malzemelerin her türlü kullanılması ve yayınlanması durumunda hiç bir hak talep edemezler. Eğer başka bir kullanıcı hakkında şikayette bulunmak istersen, ilgili kullanıcıyı TRT Çocuk Yönetimi'ne bildirebilirsin.

BİLGİLERİN KORUNMASI

TRT Çocuk internet sayfasına kayıt olurken kullanıcılardan toplanan bilgiler, üçüncü şahıslarla paylaşılmaz ve bu bilgilerden maddi kazanç sağlanamaz. Bu bilgiler teknik nedenlerden dolayı zarar görürse, TRT Çocuk Yönetimi tarafından kullanıcılardan tekrar istenebilir. Bilgilerinin kaybolması durumunda kullanıcılar TRT Çocuk Yönetimi'nden bir hak talep edemezler. Kullanıcı olarak bilgi@trtcocuk.com mail adresine e-mail atarak kaydının tamamen silinmesini isteyebilirsin. Kullanıcıların şifreleri, şifreli olarak saklanır. TRT Çocuk yöneticileri dahil hiç kimse tarafından görülemez. Kullanıcıların giriş bilgilerinin güvenliği kullanıcıya aittir. TRT Çocuk Yönetimi, kural dışı hareket eden kullanıcıların siteye girişlerini engelleme hakkına sahiptir.

DEĞİŞİKLİK

Buradaki kurallar, zaman içinde TRT Çocuk Yönetimi tarafından güncellenebilir. TRT Çocuk kullanıcısı, her giriş yaptığında güncellenmiş kuralları okumuş ve kabul etmiş sayılır. Bu kurallar senin diğer arkadaşlarınla eşit haklara sahip olman için ve haklarının korunması için konulmuştur.