Politika, në planet e Angelina Jolie

Ylli i Hollivudit, Angelina Jolie, nuk do të mjaftohet në jetë vetëm me të qenit aktore, por ka ndërmend të lërë gjurmë edhe në një fushë tjetër.

Politika, në planet e Angelina Jolie

Aktorja ka pranuar për “Vanity Fair” se nuk e përjashton mundësinë e përfshirjes në politikë, por sigurisht këto janë plane afatgjata.

Nëse Angelina vendos të bëhet politikane, një gjë është e sigurt, se ajo do të jetë femra politikane më seksi dhe më e popullarizuar në botë.

Bashkëshortja e Brad Pitt, ka rrëfyer gjithashtu se të jesh e martuar është një ndjenjë krejt tjetër.


Fjalët Kyçe:

Lajme të ngjashme