برنامه و زمانبندی کانال های پخش کننده رقابت‌های جام جهانی فوتبال 2018 روسیه

مسابقات جام جهانی فوتبال روسیه 2018 را از کانال های تی آر تی دنبال کنید

برنامه و زمانبندی کانال های پخش کننده رقابت‌های جام جهانی فوتبال 2018 روسیه

مسابقات جام جهانی فوتبال روسیه 2018 را از کانال های تی آر تی دنبال کنید.

این مسابقات که از تاریخ 14 ژوئن تا 15 جولای در کشور روسیه برگزار خواهد شد را میتوانید از کانال های TRT 1، TRT 4K و TRT SPOR دنبال کنید.

علاوه بر این کلیه این دیدارها با تجربه ای جدید از trtspor.com.tr نیز پخش خواهد شد.

 

برنامه و زمانبندی کانال های پخش کننده رقابت‌های جام جهانی فوتبال 2018 روسیه

 

پنجشنبه 14 ژوئن

گروه A  18:00 روسیه - عربستان TRT1, TRT4K

جمعه 15 ژوئن

گروه A  15:00  مصر– اروگوئه TRT1, TRT4K

گروه B 18:00 ایران – مراکش TRT1, TRT4K، 21:00 پرتغال – اسپانیا TRT1, TRT4K

شنبه 16 ژوئن

گروه C 13:00 فرانسه – استرالیا TRT1, TRT4K، 19:00 پرو – دانمارک TRT1, TRT4K

گروه D 16:00 آرژانتین – ایسلند TRT1, TRT4K، 22:00 کرواسی – نیجریه TRT1, TRT4K

یکشنبه 17 ژوئن

گروه E 15:00 کاستاریکا – صربستان TRT1, TRT4K، 21:00 برزیل – سوئیس TRT1, TRT4K

گروه F 18:00 آلمان – مکزیک TRT1, TRT4K

دوشنبه 18 ژوئن

گروه F 15:00 سوئد – کره جنوبی TRT1, TRT4K

گروه G 18:00 بلژیک – پاناما TRT1, TRT4K، 21:00 تونس- انگلستان TRT1, TRT4K

سه شنبه 19 ژوئن

گروه H 15:00 کلمبیا – ژاپن TRT1, TRT4K، 18:00 لهستان – سنگال TRT1, TRT4K

گروه A 21:00 روسیه – مصر TRT1, TRT4K

چهارشنبه 20 ژوئن

گروه B 15:00 پرتغال – مراکش TRT1, TRT4K، 21:00 ایران – اسپانیا TRT1, TRT4K

گروه A 18:00  اروگوئه – عربستان سعودی TRT1, TRT4K

پنجشنبه 21 ژوئن

گروه C 15:00 دانمارک – استرالیا TRT1, TRT4K، 18:00 فرانسه – پرو TRT1, TRT4K

گروه D 21:00 آرژانتین – کرواسی TRT1, TRT4K

جمعه 22 ژوئن

گروه E 15:00 برزیل – کاستاریکا TRT1, TRT4K، 21:00 صربستان – سوئیس TRT1, TRT4K

گروه D 18:00 نیجریه – ایسلند TRT1, TRT4K

شنبه 23 ژوئن

گروه G 15:00 بلژیک – تونس TRT1, TRT4K

گروه F، 18:00 کره جنوبی – مکزیک TRT1, TRT4K، 21:00 آلمان – سوئد TRT1, TRT4K

یکشنبه 24 ژوئن

گروه G 15:00 انگلستان – پاناما TRT1, TRT4K

گروه H 18:00 ژاپن – سنگال TRT1, TRT4K، 21:00 لهستان – کلمبیا TRT1, TRT4K

دوشنبه 25 ژوئن

گروه A 17:00 عربستان سعودی – مصر TRTSPOR، 17:00 اروگوئه – روسیه TRT1, TRT4K

گروه C 17:00 استرالیا – پرو TRTSPOR, TRT4K (ضبط شده)، گروه C 17:00 دانمارک – فرانسه TRTSPOR, TRT4K

گروه D 21:00 نیجریه – آرژانتین TRT4K (ضبط شده) گروه D 21:00 ایسلند – کرواسی TRTSPOR, TRT4K

چهارشنبه 27 ژوئن

گروه F 17:00 کره جنوبی – آلمان TRT1, TRT4K، گروه F 17:00 مکزیک – سوئد TRTSPOR, TRT4K (ضبط شده)

گروه E 21:00 سوئیس – کاستاریکا TRTSPOR, TRT4K (ضبط شده)، گروه E 21:00 صربستان – برزیل TRT1, TRT4K

پنجشنبه 28 ژوئن

گروه H 17:00 سنگال – کلمبیا TRTSPOR, TRT4K (ضبط شده)، گروه H 17:00 ژاپن – لهستان TRT1, TRT4K

گروه G 21:00 انگلستان – بلژیک TRT1, TRT4K، گروه G 21:00 پاناما  - تونس TRTSPOR, TRT4K (ضبط شده)

شنبه 30 ژوئن

17:00  C1-D2  TRT1, TRT4K  21:00  A1-B2  TRT1, TRT4K

یکشنبه اول جولای

17:00  B1-A2  TRT1, TRT4K  21:00  D1-C2  TRT1, TRT4K

دوشنبه دوم جولای

18:00  E1-F2  TRT1, TRT4K  21:00  G1-H2  TRT1, TRT4K  

سه شنبه سوم جولای

17:00  F1-E2  TRT1, TRT4K  21:00  H1-G2  TRT1, TRT4K

 

یک چهارم نهایی

جمعه 6 جولای

مسابقه 57 TRT1, TRT4K   17:00 ، مسابقه 58 TRT1, TRT4K   21:00

شنبه 7 جولای

مسابقه 59 TRT1, TRT4K   17:00، مسابقه 60 TRT1, TRT4K   21:00

 

نیمه نهایی

 

سه شنبه 10 جولای

مسابقه 61 TRT1, TRT4K   21:00

چهارشنبه 11 جولای

مسابقه 62 TRT1, TRT4K  

شنبه 14 جولای

مسابقه 63 TRT1, TRT4K  

 

فینال

 

مسابقه 64 18:00 TRT1, TRT4K  



خبرهای مرتبط