A TRT közvetíti a labdarúgó-világbajnokságot

A 2018-as Labdarúgó-világbajnokság Oroszországban zajlik a június 14. és július 15. között

A TRT közvetíti a labdarúgó-világbajnokságot

A TRT1, TRT 4K és TRT SPOR is közvetíti a világbajnokságot.

A trtspor.com.tr is élőben közvetíti a mérkőzéseket.

Csoport mérkőzések: 

Június 14. csütörtök

A csoport- Oroszország-Szaúd-Arábia (török idő: 18:00) TRT1/TRT 4K 

Június 15. péntek

A csoport- Egyiptom-Uruguay (török idő: 15:00) TRT1/TRT 4K 

B csoport- Marokkó-Irán (török idő: 18:00) TRT1/TRT 4K , Portugália-Spanyolország (török idő: 21:00) TRT1/TRT 4K 

Június 16. szombat

C csoport- Franciaország-Ausztrália (török idő: 13:00) TRT1/TRT 4K, Peru-Dánia (török idő: 19:00) TRT1/TRT 4K  

D csoport- Argentina-Izland (török idő: 16:00) TRT1/TRT 4K , Horvátország-Nigéria (török idő: 22:00) TRT1/TRT 4K 

Június 17. vásárnap

E csoport- Kosta Rika-Szerbia (török idő: 15:00) TRT1/TRT 4K , Brazília-Svájc (török idő: 21:00) TRT1/TRT 4K 

F csoport- Németország-Mexikó (török idő: 18:00) TRT1/TRT 4K 

Június 18. hétfő

F csoport- Svédország-Dél-Korea (török idő: 15:00) TRT1/TRT 4K 

G csoport- Belgium-Panama (török idő: 18:00) TRT1/TRT 4K, Tunézia-Nagy-Britannia (török idő: 21:00) TRT1/TRT 4K 

Június 19. kedd

H csoport- Kolumbia-Japán (török idő: 15:00) TRT1/TRT 4K, Lengyelország-Szenegál (török idő: 18:00) TRT1/TRT 4K 

A csoport- Oroszország-Egyiptom (török idő: 21:00) TRT1/TRT 4K 

Június 20. szerda

B csoport- Portugália-Marokkó (török idő: 15:00) TRT1/TRT 4K , Irán-Spanyolország (török idő: 21:00) TRT1/TRT 4K 

A csoport- Uruguay-Szaúd-Arábia (török idő: 18:00) TRT1/TRT 4K 

Június 21. csütörtök

C csoport- Dánia-Ausztrália (török idő: 15:00) TRT1/TRT 4K, Franciaország-Peru (török idő: 18:00) TRT1/TRT 4K 

D csoport- Argentina-Horvátország (török idő: 21:00) TRT1/TRT 4K 

Június 22. péntek

E csoport- Brazília-Kosta Rika (török idő: 15:00) TRT1/TRT 4K, Szerbia-Svájc (török idő: 21:00) TRT1/TRT 4K  

D csoport- Nigéria-Izlánd (török idő: 18:00) TRT1/TRT 4K 

Június 23. szombat

G csoport- Belgium-Tunézia (török idő: 15:00) TRT1/TRT 4K 

F csoport- Dél-Korea-Mexikó (török idő: 18:00) TRT1/TRT 4K, Németország- Svédország (török idő: 21:00) TRT1/TRT 4K 

Június 24. vásárnap

G csoport- Nagy-Britannia-Panama (török idő: 15:00) TRT1/TRT 4K

H csoport- Japán-Szenegál (török idő: 18:00) TRT1/TRT 4K, Lengyelország-Kolumbia (török idő: 21:00) TRT1/TRT 4K  

Június 25. hétfő

A csoport- Szaúd-Arábia-Egyiptom (török idő: 17:00) TRT SPOR, Uruguay-Oroszország (török idő: 17:00) TRT1/TRT 4K  

B csoport- Irán-Portugália (török idő: 21:00) TRT SPOR/TRT 4K (Nem élőben) 

B csoport- Spanyolország-Marokkó (török idő: 21:00) TRT1/TRT 4K 

Június 26. kedd

C csoport- Ausztrália-Peru (török idő: 17:00) TRT SPOR/TRT 4K (Nem élőben), Dánia-Franciaország (török idő: 17:00) TRT1/TRT 4K 

D csoport- Nigéria-Argentina (török idő: 21:00) TRT SPOR/TRT 4K (Nem élőben), Izland-Horvátország (török idő: 21:00) TRT1/TRT 4K 

Június 27. szerda

F csoport- Dél-Korea-Németország (török idő: 17:00) TRT1/TRT 4K, Mexikó-Svédország (török idő: 17:00) TRT SPOR/TRT 4K (Nem élőben) 

E csoport- Svájc-Kosta Rika (török idő: 21:00) TRT SPOR/TRT 4K (Nem élőben), Szerbia-Brazília (török idő: 21:00) TRT1/TRT 4K 

Június 28. csütörtök

H csoport- Szenegál-Kolumbia (török idő: 17:00) TRT SPOR/TRT 4K (Nem élőben), Japán-Lengyelország (török idő: 17:00) TRT1/TRT 4K 

G csoport- Nagy-Britannia-Belgium (török idő: 21:00) TRT1/TRT 4K, Panama-Tunézia (török idő: 21:00) TRT SPOR/TRT 4K (Nem élőben)  

Második forduló

Június 30. szombat

C1-D2 (török idő: 17:00) TRT1/TRT 4K , A1-B2 (török idő: 21:00) TRT1/TRT 4K 

Július 1. vásárnap

B1-A2 (török idő: 17:00) TRT1/TRT 4K , D1-C2 (török idő: 21:00) TRT1/TRT 4K 

Július 2. hétfő

E1-F2 (török idő: 18:00) TRT1/TRT 4K , G1-H2 (török idő: 21:00) TRT1/TRT 4K 

Július 3. kedd

F1-E2 (török idő: 17:00) TRT1/TRT 4K , H1-G2 (török idő: 21:00) TRT1/TRT 4K 

Negyeddöntő: 

Július 6. péntek

(török idő: 17:00) TRT1/TRT 4K , (török idő: 21:00) TRT1/TRT 4K 

Július 7. szombat

(török idő: 17:00) TRT1/TRT 4K , (török idő: 21:00) TRT1/TRT 4K 

Elődöntő:

Július 10. 

(török idő: 21:00) TRT1/TRT 4K

Július 11. 

(török idő: 21:00) TRT1/TRT 4K

Harmadiksági mérkőzés: 

Július 13. szombat 

(török idő: 17:00) TRT1/TRT 4K

Döntő: 

Július 14. vásárnap

(török idő: 18:00) TRT1/TRT 4K

 

 

 



Még több hír